Po raz ostatni w tym roku zapraszamy do Kina Samochodowego „Stara Zajezdnia”.

Podczas ostatniego autokina – już 14 września 2019 o 19:30 – zobaczycie tradycyjnie dwa tytuły. Zaczniemy od „Shreka”, a skończymy na „Trzech Billboardach za Ebbing, Missouri”

14 WRZEŚNIA 2019, GODZ. 19:30
PCHLI TARG, al. Kazimierza Wielkiego 12
WJAZD BEZPŁATNY OD 19:00

O 19:30 – „SHREK” (USA, 2001)
REŻ. ANDREW ADAMSON I VICKY JENSON

Shrek żył sobie szczęśliwie w swojej samotni na bagnach. Do czasu… Jego spokój został zakłócony inwazją dokuczliwych postaci z bajek wygnanych z królestwa przez złego Lorda Farquaada. Zdecydowany ocalić ich wszystkich, a przede wszystkim swój dom, Shrek porozumiewa się z Lordem i wyrusza na poszukiwanie pięknej Królewny Fiony mającej zostać żoną Farquaada. W niebezpiecznej misji towarzyszy mu przemądrzały osioł, który zrobi dla Shreka wszystko… z jednym małym wyjątkiem – nie przestanie gadać! Ocalenie Królewny przed ziejącym ogniem smokiem okazuje się być niewielkim problemem. Na jaw bowiem wychodzi jej głęboko skrywany sekret.
[opis dystrybutora DVD]
Film bez ograniczeń wiekowych.

O 21:20 – „TRZY BILLBOARDY ZA EBBING, MISSOURI” (USA, UK, 2017)
REŻ. MARTIN MCDONAGH

Małe miasteczko na amerykańskiej prowincji. Od morderstwa córki Mildred Hayes (nagrodzona Oscarem Frances McDormand) upłynęło kilka miesięcy, a lokalna policja nadal nie wpadła na trop sprawcy. Zdeterminowana kobieta decyduje się na śmiałe posunięcie: wynajmuje trzy tablice reklamowe na drodze wiodącej do miasteczka i maluje na nich prowokacyjny przekaz, skierowany do szanowanego przez lokalną społeczność szefa policji, szeryfa Williama Willoughby’ego (nominowany do Oscara Woody Harrelson). Gdy do akcji wkracza zastępca szeryfa, posterunkowy Dixon (Sam Rockwell) – niezrównoważony, porywczy maminsynek, któremu zarzuca się zamiłowanie do przemocy – starcie między Mildred Hayes a lokalnymi siłami porządkowymi przeradza się w otwartą wojnę.
[opis dystrybutora kinowego]
Film zalecany dla widzów od 12. roku życia.

MECENAS GŁÓWNY – Lechstarter
MECENAS WSPIERAJĄCY – Urząd Miasta Włocławek – Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasto Włocławek
PARTNERZY – Hani-Przyczepy i Still Security

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *