W związku z tym, że koronawirus zamroził konkurs grantowy włocławskiego urzędu miasta, po raz drugi (i mamy nadzieję ostatni) w naszej historii zapraszamy do udziału w kinie realizowanym w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego. Koszty realizacji kina zostaną pokryte nie z grantu, a z biletów-cegiełek w symbolicznej cenie 15 zł od auta.

UWAGA! Bilet uprawnia do wjazdu jednym autem maksymalnie dwóch osób. Podyktowane jest to reżimem sanitarnym związanym z epidemią wirusa SARS-CoV-2. Zakup drugiego biletu nie „zwiększa” możliwej liczby osób w jednym samochodzie.

26 CZERWCA 2020, GODZ. 21:30
PARKING HALI MISTRZÓW, UL. CHOPINA 8

WJAZD 15 PLN OD 20:30

„GLINIARZ Z BEVERLY HILLS” (USA, 1984)
REŻ. MARTIN BREST

Policjant z Detroit, Axel Foley (Eddie Murphy), aby wyjaśnić sprawę śmierci przyjaciela, Mikeya (James Russo) udaje się do Beverly Hills. Odkrywa, że Mikey za dużo wiedział o nielegalnych interesach swojego pracodawcy, Victora Maitlanda (Steven Berkoff). Axel sądzi, że to on zlecił zabójstwo. Informuje o tym porucznika Andrew Bogomila (Ronny Cox). Oficer daje Foley’owi do zrozumienia, że jego obecność w mieście nie jest pożądana. Foley na własną rękę kontynuuje śledztwo.

[opis społeczności Filmwebu]

Film zalecany dla widzów od 12. roku życia.

SZCZEGÓLNY REŻIM SANITARNY
obowiązujący w trakcie imprezy „Kino Samochodowe” w dn. 26 czerwca 2020

  1.  Na teren kina wjechać może jedynie osoba, której temperatura ciała nie przekracza 36,9°C. Pomiar wykonywany jest na wjeździe, osoby z temperaturą 37°C lub wyższą nie zostaną wpuszczone, zwrot biletu zgodnie z przepisami prawa.
  2. Każdy z widzów przed, w trakcie, jak również po pokazie, musi pozostać w samochodzie. Dopuszczalny jest tylko i wyłącznie ruch pieszy w przypadku konieczności skorzystania z toalety. W przypadku kolejki do sanitariatów osoby muszą zachować 2-metrowy dystans od siebie. Liczba osób w sanitariacie jednoczasowo odpowiada połowie urządzeń przeznaczonych do skorzystania.
  3. Widzowie są zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres, w którym będą mieli uchylone okno w pojeździe oraz podczas przebywania poza pojazdem – posiadanie środków ochronnych jest kontrolowane na etapie wjazdu na teren kina samochodowego, a w przypadku ich braku organizator odmawia wjazdu na teren kina bez możliwości zwrotu biletu.
  4. W pojeździe przebywać mogą maksymalnie dwie osoby.
  5. Osoby nie zamieszkujące wspólnie, zobowiązane są do zakrycia ust i nosa w czasie przebywania w samochodzie.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *