Projekt Włocławskiego Instytutu Rozwoju – Kino Samochodowe „Stara Zajezdnia” oraz rewitalizacja „Gwoździarni” Pracowni.A i Stowarzyszenia Ładowarka walczą w programie grantowym Lechstarter o dwa granty, po 50 tysięcy złotych każdy.

Projekty WIRu i Ładowarki startują w różnych kategoriach, zatem nie stanowią dla siebie konkurencji – każdy mieszkaniec Polski może zagłosować codziennie na oba projekty. Apelujemy o Wasze regularne głosy – tylko sumienne głosowanie na nasze projekty pomoże nam zdobyć 100 tysięcy złotych dla Włocławka dzięki którym Gwoździarnia, dobrze znany kompleks przy Szpichlernej 7/9 może powstać z popiołów i wkrótce gościć nie tylko letnie kino podwórkowe.

Rzeczywistością może też stać się wkrótce pierwsze włocławskie kino samochodowe. Ciepły letni wieczór, niebo pełne gwiazd i setki samochodów w blasku srebrnego ekranu we Włocławku? To wcale nie fantastyka – jeśli „Stara Zajezdnia” znajdzie się w gronie siedmiu projektów z największą ilością głosów, już w czerwcu mieszkańcy naszego miasta będą mogli poczuć się jak bohaterowie „Grease”.

Liczy się każdy głos i każdy dzień – im więcej włocławian głosuje na nasze projekty codziennie, tym większe mamy szanse na zwycięstwo. Z góry dziękujemy za każdy z głosów!

Głosowanie trwa do 17 maja 2018, do godziny 23:59.

Głosuj na "Starą Zajezdnię" Głosuj na "Gwoździarnię"

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *