Po kilku miesiącach rozłąki wracamy na spotkanie z Wami ❤️

W związku z tym, że koronawirus zamroził konkurs grantowy włocławskiego urzędu miasta, po raz pierwszy w historii zapraszamy do udziału w kinie realizowanym w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego. Koszty realizacji kina zostaną pokryte wyjątkowo nie z grantu, a z biletów-cegiełek w symbolicznej cenie 15 zł od auta.

UWAGA! Bilet uprawnia do wjazdu jednym autem maksymalnie dwóch osób. Podyktowane jest to reżimem sanitarnym związanym z epidemią wirusa SARS-CoV-2. Zakup drugiego biletu nie „zwiększa” możliwej liczby osób w jednym samochodzie.

29 MAJA 2020, GODZ. 21:15
PCHLI TARG, AL. KAZIMIERZA WIELKIEGO 12

WJAZD 15 PLN OD 20:00

„SHREK 2” (USA, 2004)
REŻ. ANDREW ADAMSON, KELLY ASBURY I CONRAD VERNON

Naturalny porządek obowiązujący w popularnych bajkach został ponownie zakłócony w kolejnej części nagrodzonego Oskarem przeboju „Shrek”. Shrek, Osioł i księżniczka Fiona przeżywają kolejne niesamowite przygody, napotykając na swojej drodze niezliczone postaci z bajek. Po pokonaniu ziejącej ogniem Smoczycy, okrutnego lorda Farquaada oraz zdobyciu ręki księżniczki Fiony Shrek staje przed największym wyzwaniem swojego życia: spotkaniem z teściami. Shrek i księżniczka Fiona wracają z podróży poślubnej i na zaproszenie rodziców Fiony, króla i królowej Królestwa Zasiedmiogórogrodu udają się z wizytą do ich zamku. Nowo poślubieni małżonkowie wyruszają w podróż z towarzyszącym im Osłem. Wszyscy obywatele Zasiedmiogórogrodu z szacunkiem witają powracającą księżniczkę, a jej rodzice z radością oczekują wizyty córki i nowego księcia. Nikt jednak nie przygotował ich na widok zięcia, nie wspominając już o tym, że ich ukochana córeczka też bardzo się zmieniła. Shrek i Fiona zupełnie nie zdają sobie sprawy z tego, że ich małżeństwo całkowicie zniszczyło plany ojca księżniczki związane zarówno z jej, jak i jego przyszłością. Teraz król musi skorzystać z pomocy Matki Chrzestnej, przystojnego Księcia Czarującego oraz osławionego pogromcy ogrów Kota w Butach, aby wprowadzić w życie swoją wersję zakończenia „i żyli długo i szczęśliwie”.

[opis dystrybutora kinowego]

Film zalecany dla widzów od 7. roku życia.

SZCZEGÓLNY REŻIM SANITARNY
obowiązujący w trakcie imprezy „Kino Samochodowe «Stara Zajezdnia»” w dn. 29 maja 2020

  1.  Na teren kina wjechać może jedynie osoba, której temperatura ciała nie przekracza 36,9°C. Pomiar wykonywany jest na wjeździe, osoby z temperaturą 37°C lub wyższą nie zostaną wpuszczone, zwrot biletu zgodnie z przepisami prawa.
  2. Każdy z widzów przed, w trakcie, jak również po pokazie, musi pozostać w samochodzie. Dopuszczalny jest tylko i wyłącznie ruch pieszy w przypadku konieczności skorzystania z toalety. W przypadku kolejki do sanitariatów osoby muszą zachować 2-metrowy dystans od siebie. Liczba osób w sanitariacie jednoczasowo odpowiada połowie urządzeń przeznaczonych do skorzystania.
  3. Widzowie są zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres, w którym będą mieli uchylone okno w pojeździe oraz podczas przebywania poza pojazdem – posiadanie środków ochronnych jest kontrolowane na etapie wjazdu na teren kina samochodowego, a w przypadku ich braku organizator odmawia wjazdu na teren kina bez możliwości zwrotu biletu.
  4. W pojeździe przebywać mogą maksymalnie dwie osoby.
  5. Osoby nie zamieszkujące wspólnie, zobowiązane są do zakrycia ust i nosa w czasie przebywania w samochodzie.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *