Nasz Instytut, włączając się do wielkiego grania 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, oddaje na licytację prawo wyboru tytułu jednego filmu, który pokazany zostanie w ramach Kina Samochodowego „Stara Zajezdnia” w roku 2019.

Licytuj teraz!

Dzięki pomocy wielu włocławian udało nam się wygrać wyścig o 50 tysięcy z Lechstartera i zrobić nasze własne kino samochodowe. Dziś to my chcielibyśmy komuś pomóc. Dlatego na aukcję „wlatuje” prawo jednorazowego wyboru tytułu filmu do projekcji w ramach naszego autokina w sezonie 2019.

Warunki są dwa:

  1. Film, który zwycięzca licytacji planuje wskazać, znajdować się musi w ofercie dystrybutorów objętych naszą zbiorczą licencją. Lista dystrybutorów dostępna jest poniżej.
  2. Datę projekcji z przyczyn organizacyjnych wskazujemy my, czyli WIR.

Zwycięzca aukcji stać będzie przed nie lada wyzwaniem – rok doświadczeń w prowadzeniu autokina nauczył nas, że to prawdziwa sztuka wybrać tytuł, który przyciągnie tłumy.

Do jedynego w swoim rodzaju kina samochodowego w naszym kraju ściągały w minionym roku tłumy włocławian, a klasyki takie jak „Nową Nadzieję” G. Lucasa pędzili obejrzeć fani aż spod Białegostoku!

Licytacja trwa do dnia 27. Finału WOŚP – do niedzieli, 13 stycznia, do godziny 14:33:36.

Licytuj teraz!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *