Dwie lokalne fundacje: Włocławski Instytut Rozwoju i Ładowarka oraz ich przyjaciele zapraszają do Majówkowego Kina nad Wisłą, które już 2 maja o 21:00 zagości nieopodal Przystani OSiR przy ul. Piwnej.

Przestrzeń koło Przystani na dobre wpisała się w miejski kalendarz filmowy. Już od kilku lat mieszkańcy Włocławka mogą spędzać wiosenne i letnie wieczory oglądając pod gwiazdami film z widokiem na Wisłę. W tym roku operatorem kina nad Wisłą będzie Włocławski Instytut Rozwoju, który dzięki ubiegłorocznemu grantowi Lechstartera dysponuje 12-metrowym ekranem i wielkoformatowym projektorem o wysokiej mocy.

Sezon na kino pod chmurką rusza w tym roku we Włocławku już 2 maja. W majówkowy czwartek o 21:00 na Przystani przy Piwnej WIR i Ładowarka oferują tym, którzy długi weekend spędzają we Włocławku wspólny seans „Nietykalnych” (Francja, 2011).

„NIETYKALNI”, Francja, 2011
reż. O. Nakache, E. Toledano

Ta historia zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich… nietykalnymi. 
(opis dystrybutora)

2 maja 2019 o godz. 21:00.
Przystań OSiR, ul. Piwna
WSTĘP BEZPŁATNY

Śledź na bieżąco informacje dotyczące seansu na stronie wydarzenia w serwisie Facebook (kliknij tutaj).

Projekt sfinansowany w ramach programu Lechstarter. Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasto Włocławek.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *