Nudzi Ci się we Włocławku? Uważasz, że w naszym mieście nic się nie dzieje? Nic bardziej mylnego. Włocławek tętni życiem, tylko my – ludzie młodzi – bardzo często o tym nie wiemy. Omija nas wiele koncertów i wydarzeń. Czasami nie zwracamy uwagi na to, co dzieje się w naszych szkołach, a co dopiero na mieście.

Dziś masz niepowtarzalną okazję to zmienić! Jeżeli uczysz się w gimnazjum, liceum, technikum, szkole zawodowej albo w 7. klasie podstawówki, możesz dołączyć do redakcji nowopowstającego włocławskiego portalu tworzonego przez młodych ludzi i dla młodych ludzi. Możesz rozwinąć warsztat dziennikarski, jeśli planujesz kiedyś pracować w tym zawodzie lub po prostu sprawić, by w naszym mieście ludziom żyło się fajniej.

WIR daje domenę, WIR daje hosting, WIR tworzy stronę pod względem technicznym i opiekuje się redakcją. Cała reszta – tematy, treści, kierunki rozwoju redakcji – zależy od Was: ludzi, którzy zrobią sobie (z nami) portal!

Chętnych do rozpoczęcia niezapomnianej dziennikarskiej przygody zaraszamy w poniedziałek, 18 września, o 16:30 do Cafe Mistrz i Małgorzata przy Placu Wolności 13.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *